OYUN1GAME

Beta Sürümü Sürümü
 

Türkiyenin İlk Ödüllü Oyun Sitesi

Ana Sayfa
Kategoriler
Bilen Kazanır Yarışmaları

Bilen Kazanır Yarışmaları

Değerli ziyaretçilerimiz!.. Her başlangıcın bir nihayeti olduğu gibi hemen hemen aylık olarak düzenlediğimiz Bilen Kazanır Ödüllü Bilgi Yarışmaları da sona ermiştir. 01 Eylül 2007 tarihinde ilk olarak düzenlemeye başladığımız bu yarışmalar her dönem bir birinden farklı güzelliklerle neticelenmiştir. Toplamda 18 defa düzenlediğimiz Bilen Kazanır Yarışmaları o dönemde bir çok sitede mevcut olmayan bir uygulamanın ön ayağı olmuştur. Sitemize Türkiye'de ilk ödüllü oyun sitesi özelliğini kazandıran bu yarışmalarda kimi zaman yarışmacılarımıza paralar kazandırdık kimi zaman çeşitli oyuncaklar hediye ettik kimi zaman bisiklet-kaykay-saat-usb gibi günlük hayatımızda yer edinebilecek hediyeler verdik. Kimi zaman da Bilim Teknik ve Bilim Çocuk gibi nitelikli yayınların sayılarını hediye ettik.

Kimi zaman yarışmaya katılan yarışmacılarımızdan bir kesimi "Acaba hediyeleri gerçekten gönderiyorlar mı?" şeklindeki algısal şüphelerini forum sitelerinde çesitli paylaşım yapılan sitelerde ve sitemizin yarışma kanalındaki yorum panelinde dile getirdi. Bu noktada hediye alan ziyaretçilerimizin siteye yapmış olduğu dönütleriyle -hediyelerini aldıklarının kendi ifadeleriyle belirtilmesi sonucu- bu sorunun cevabını site yönetimi olarak bizler değil ödülleri kazanan üyelerimiz vermiş oldu. Biz bu yarışmalarda her zaman ödül kazanan yarışmacılarımıza Ödüllerini ulaştırmanın mutluluğu içerisinde olduk.

Bilen Kazanır Yarışmaları'nda hemen hemen aynı sayıda sorularla -5 adet- bazen genel kültürümüzü denetleyecek sorular bazen dikkatimizi ölçecek sorular bazen de sayısal-mantıksal zekamızı ölçecek sorulara yer verdik. Bazı soruları direk bilgi istemekten ziyade düşündürücü, bilgi verici, bazende güldürücü nitelikte yayınladık. Ve bu sorular genel anlamda FARKINDALIK oluşturdu.

İşte bu güzel geçmişin birkaç bilgisini paylaştıktan sonra elbette ki HER SON BİR BAŞLANGIÇ İÇERİR der ve yeni dönemde Yepyeni Bir Yarışma ile sizlerin karşısında olacağımızın müjdesini de vermek istedik. Yeni yarışmamız tabi ki ödüllü ve eskisinden daha pratik... Yeni yarışmamız ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde açıklanacaktır. Esenlikle Kalın!...

BİLEN KAZANIR ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMALARI

Oyun1Game Hakkında
Oyun1Game.Com yenilendi. İnternet ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde yepyeni arayüzü ve uygulamalarıyla yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Bu çalışmalarımızdaki renklilik siz ziyaretçilerimize hoşça vakit geçirmek ve "Tadı damağımda kaldı" tabirini yaşatmak için gerçekleştirilmiştir.
İngilizce Öğreniyorum
pair = çift
Yeni Haberler
Haber 1
Bütün oyuncularımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutlarız. İyi Eğlenceler Dileriz.
30 Ekim 2015 Saat 03:19 Tarihinde Yayınlandı
Haber 2
Yaz tatilinizin en değerli günleri geçiyor çocuklar, tatil bitmeden tüm hayellerinizi gerçekleştirin. Sonrasında okul vakti geldiğinde geçen koca bir yaz mevsimi için pişman olmayın.

İyi eğlenceler.
17 Ağustos 2015 Saat 06:10 Tarihinde Yayınlandı
Haber 3
Değerli Ziyaretçilerimiz üye panelinde arkadaşlarım sekmesinde online olanlar eklendi. online olanlar butonundan üyelere arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. yeni eklenen tam ekran butonu ile oyunları tam ekran oynayabilirsiniz.
26 Ocak 2015 Saat 18:32 Tarihinde Yayınlandı
Puan Durumu
Kasım 2015 Dönemi İlk 10
SIRAADI SOYADIPUAN
1
özlem
168
2
Selin Yilmaz
154
3
Berivan
93
4
Sema Yaldiz
78
5
Sistem Yöneticisi
74
6
Nida
64
7
Selena Gomez
62
8
Ceren Ozcan
56
9
Orxan2002
54
10
Zelal Bakir
50
Fikir Bildir
Hata Bildir