OYUN1GAME

Beta Sürümü Sürümü
 

Türkiyenin İlk Ödüllü Oyun Sitesi

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim Paneli
AMACI
Geleceğimiz çocuklarımızın daha temiz bir internet ortamında vakit geçirmesini sağlayıp onları eğlendirmek ve düzenli-düzensiz zaman aralıklarıyla yapacağımız çeşitli yarışmalar sayesinde bilgi birikimlerine bir şeyler katabilmek, bazen de dikkatlerini ölçmektir. Ve bu sayede işleyen, planlama yapabilen kurgulayan, sorgulayabilen bir nesil yetiştirmeye yardımcı olmak...

İŞLEVİ
5 Nisan 2007 de birkaç (4 Kişi) Üniversite öğrencisi tarafından tasarlanıp kurulan web sitemiz kısa zamanda ziyaretçilerimizin beğenisini kazanarak büyük bir kitlenin uğrak yeri olmuştur. Sitede şuan için ilk hedefimiz olan bilgi yarışmalarıyla ülkemiz ve Türkçe’yi okuyup yazabilen tüm dünya gençlerini test ediyor, yarışma sonrasında da dereceye girenlere çeşitli hediyeler veriyoruz. Ayrıca sitenin görünürdeki eğlence kısmını çocuklara kullandırıp hoş vakit geçirmelerini ve hayal dünyalarının gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

ZİYARETÇİ KİTLESİ
Sitemizde yarışmada gelen cevaplara göre 12-24 yaş aralığının fazla olduğunu görüyoruz. Fakat daha önceki soruların ağırlık derecesi yüksek olduğundan 17-25 yaş aralığından gelen cevaplar bir hayli fazla, zaman zaman da olsa 25-50 yaş aralığından sistemimize cevaplar ulaşıyor. Günlük ziyaretçi sayıları, sayfa görüntülemeleri ve daha fazla istatistiksel detaya İstatistikler sayfasından ulaşabilirsiniz
Mesaj Kutusu
Adı Soyadı
Konu
E-Posta Adresi
Mesaj
Oyun1Game Hakkında
Oyun1Game.Com yenilendi. İnternet ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde yepyeni arayüzü ve uygulamalarıyla yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Bu çalışmalarımızdaki renklilik siz ziyaretçilerimize hoşça vakit geçirmek ve "Tadı damağımda kaldı" tabirini yaşatmak için gerçekleştirilmiştir.
İngilizce Öğreniyorum
crash = kaza
Yeni Haberler
Haber 1
Bütün oyuncularımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutlarız. İyi Eğlenceler Dileriz.
30 Ekim 2015 Saat 03:19 Tarihinde Yayınlandı
Haber 2
Yaz tatilinizin en değerli günleri geçiyor çocuklar, tatil bitmeden tüm hayellerinizi gerçekleştirin. Sonrasında okul vakti geldiğinde geçen koca bir yaz mevsimi için pişman olmayın.

İyi eğlenceler.
17 Ağustos 2015 Saat 06:10 Tarihinde Yayınlandı
Haber 3
Değerli Ziyaretçilerimiz üye panelinde arkadaşlarım sekmesinde online olanlar eklendi. online olanlar butonundan üyelere arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. yeni eklenen tam ekran butonu ile oyunları tam ekran oynayabilirsiniz.
26 Ocak 2015 Saat 18:32 Tarihinde Yayınlandı
Puan Durumu
Ağustos 2015 Dönemi İlk 10
SIRAADI SOYADIPUAN
1
özlem
168
2
Selin Yilmaz
154
3
Berivan
93
4
Sema Yaldiz
78
5
Sistem Yöneticisi
74
6
Nida
64
7
Selena Gomez
62
8
Ceren Ozcan
56
9
Orxan2002
54
10
Zelal Bakir
50
Fikir Bildir
Hata Bildir