OYUN1GAME

Beta Sürümü Sürümü
 

Türkiyenin İlk Ödüllü Oyun Sitesi

Ana Sayfa
Kategoriler
  • Nasıl Oynanır
  • Oyunu Ekle(Resimli)
  • İstatistik
  • Paylaş
Jump out the Box ismiyle mobil oyunlarda adeta bir fenomen olan neşeli sinekler şimdide flash versiyonu ile web sitelerine kadar geldi. A10 Sponsorluğunda geliştirilen oyunumuzda ilk olarak play ikonuna basacak ve karşımıza çıkan bölümlerden neşeli sinekler 1. bölümünden başlayacağız. Kısa bir animasyonla bize neşeli sineklerin konusu anlatılacak farklı sineklerin bulunduğu oyunda amacımız sinekleri fırlatarak yıldızları toplamak ve Exit yazan çıkış noktasına ulaştırmak. 2. bölüme geçtiğimizde ise iki farklı sinek fırlatmamız için bizi bekliyor olacak burada iki sineğide karşı noktadaki döner kapağa fırlatarak ordanda yıldızları alarak çıkışı gideceğiz. Git gide zorlaşan her neşeli sinekler bölümü bizleri daha fazla eğlendirecek daha fazla oyun heyecanı yaşatacaktır. Kitoyun.com ile tüm beceri oyunları ve sinek oyunlarında iyi eğlenceler dileriz...
Benzer Oyunlar
Oyun1Game Hakkında
Oyun1Game.Com yenilendi. İnternet ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde yepyeni arayüzü ve uygulamalarıyla yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Bu çalışmalarımızdaki renklilik siz ziyaretçilerimize hoşça vakit geçirmek ve "Tadı damağımda kaldı" tabirini yaşatmak için gerçekleştirilmiştir.
İngilizce Öğreniyorum
rapidly = hızla
Yeni Haberler
Haber 1
Bütün oyuncularımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutlarız. İyi Eğlenceler Dileriz.
30 Ekim 2015 Saat 03:19 Tarihinde Yayınlandı
Haber 2
Yaz tatilinizin en değerli günleri geçiyor çocuklar, tatil bitmeden tüm hayellerinizi gerçekleştirin. Sonrasında okul vakti geldiğinde geçen koca bir yaz mevsimi için pişman olmayın.

İyi eğlenceler.
17 Ağustos 2015 Saat 06:10 Tarihinde Yayınlandı
Haber 3
Değerli Ziyaretçilerimiz üye panelinde arkadaşlarım sekmesinde online olanlar eklendi. online olanlar butonundan üyelere arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. yeni eklenen tam ekran butonu ile oyunları tam ekran oynayabilirsiniz.
26 Ocak 2015 Saat 18:32 Tarihinde Yayınlandı
Puan Durumu
Ağustos 2015 Dönemi İlk 10
SIRAADI SOYADIPUAN
1
özlem
168
2
Selin Yilmaz
154
3
Berivan
93
4
Sema Yaldiz
78
5
Sistem Yöneticisi
74
6
Nida
64
7
Selena Gomez
62
8
Ceren Ozcan
56
9
Orxan2002
54
10
Zelal Bakir
50
Fikir Bildir
Hata Bildir