OYUN1GAME

Beta Sürümü Sürümü
 

Türkiyenin İlk Ödüllü Oyun Sitesi

Ana Sayfa
Kategoriler
Reklam Planlama ve Yerleşimi

SABİT REKLAM ÇALIŞMASI

Oyun1Game.com genellikle genç/çocuk hedef kitlesini barındıran bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir. Fakat siz reklam verenlere de belirtmek isteriz ki, işyerlerinde uzun süre ağır iş temposundan bunalmış büyük minikler de zaman zaman sitemizi takip etmekte en güzel zeka ve düşündürücü oyunlarımızı oynamakta ve yarışmalarımıza katılmaktadırlar. Özellikle yarışma dönemlerinin 5 gün öncesi ve 10 gün sonrasını kapsayan 15 günlük periyotta vermiş olduğumuz çeşitli reklamlarla bir hayli farklı kategorilerden de ziyaretçiler sitemizi takip etmektedir. Sitemizde şuan Google Adsense reklamlarının yayınlandığı üç adet sabit alan bulunmaktadır. Sabit reklam vermek isteyenlere bu alanları 15 günlük periyotta şiddetle denemesini tavsiye ederiz. Alanlarımız, anasayfa ve oyun kategorilerinin orta kısmında bulunan 300x250 piksel reklam alanı, oyun açılışlarında oyunun üst ve alt kısmında bulunan 728x90 , 300x250 piksel reklam alanı ve sadece yarışma sayfalarında özel kanalından yayınlanmakta olan 728x90 piksel reklam alanı bulunmaktadır.

Sitemizin ziyaretçi istatistiklerini ve reklamlar hakkında bilgi almak istersenin lütfen iletişime geçiniz

GOOGLE ADWORDS REKLAM ÇALIŞMASI

Sitemizinde Google Adsense reklamlarının yayınlandığı alanlara Google Adwords hesabınız üzerinden fiyatlamasını ve reklam içeriklerinizi belirleyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde açıklamak gerekirse hesabınızda bir kampanya oluşturduktan sonra Raporlar ve Araçlar sekmesinin alt kısmında ki Yerleşim Aracı'na tıklayın gelen ekrandaki Web Sitesi kutucuğuna www.oyun1game.com yazarak kolayca reklam verebilirsiniz

Alan 1 : oyun1game.com » Ana sayfa,Orta üst şeklinde google adwords panelinde tanımlanmış bu alan sadece site anasayfası ve kategorilerin anasayfalarında gözükmektedir.

Kimler Hedeflemeli : Reklam grafik tabanlı sayfa içeriğinde gösterildiği için ve sitemiz de ağırlıklı olarak genç hedef kitlesine hitap ettiğinden video, flash ve resim rekam türlerini kullanarak bir sinema fragmanı, konser duyuruları, bir kampanya veya yarışma duyuruları ile gençlere yönelik bir spor araba, son trend cep telefonu reklamı, oyun konsolları, kozmetik malzemeleri ve kıyafet reklamları için tercih edebilirsiniz

Alan 2 : oyun1game.com » Oyun Açılışları,Orta üst ismiyle google adwords panelinde yerini almış alandır

Kimler Hedeflemeli : Burada daha çok eğitim konusunda hassas ve bilgi yarışmalarında aktif bir kitleyi göz önüne alaraktan sene içerisinde daha çok özel ders, online eğitim, online ingilizce ve gençlere yönelik çeşitli kurs ve aktivite reklamları ile tatil rezervasyonları yer almıştır. 

Alan 3 : oyun1game.com » Oyun Açılışı,Sol alt şeklinde adwords panelinde yer alan reklam birimimizdir. 

Kimler Hedeflemeli : Reklamın yan kısmında yer alan ingilizce öğreniyorum ve yarışma duyurularını göz önünde bulundurarak daha çok kampanyaları ve haberleri takip eden geri dönüşüm konusunda en duyarlı kitle olarak gördüğümüz ziyaretçileri metin tabanlı harekete geçiren reklamlarla hedeflemenizi tavsiye ederiz. Örnek: "Kampanyalı Yurtdışı Dil Okulları", "Gençlik Olimpiyatları", "Kampanyalı Oyun Konsolu", "Haydi Gençlik Kampına", "Yaz Eğitim Kampı" vb.

Alan 4 : oyun1game.com » Yarışma Sayfaları,Orta üst ismi ile google adwords panelinde yer alan reklam alnıdır.

Kimler Hedeflemeli : Reklamın sadece yarışma sayfalarında görüntülendiğini düşünülerek, internette aktif olarak devam etmekte olan bir kampanyanın, yarışmanın veya online takip edilebilecek bir aktivitenin duyurusunu yapabileceğiniz ve geri dönüşü en yüksek olan reklam alanıdır.
Oyun1Game Hakkında
Oyun1Game.Com yenilendi. İnternet ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde yepyeni arayüzü ve uygulamalarıyla yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Bu çalışmalarımızdaki renklilik siz ziyaretçilerimize hoşça vakit geçirmek ve "Tadı damağımda kaldı" tabirini yaşatmak için gerçekleştirilmiştir.
İngilizce Öğreniyorum
rock = kaya
Yeni Haberler
Haber 1
Bütün oyuncularımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutlarız. İyi Eğlenceler Dileriz.
30 Ekim 2015 Saat 03:19 Tarihinde Yayınlandı
Haber 2
Yaz tatilinizin en değerli günleri geçiyor çocuklar, tatil bitmeden tüm hayellerinizi gerçekleştirin. Sonrasında okul vakti geldiğinde geçen koca bir yaz mevsimi için pişman olmayın.

İyi eğlenceler.
17 Ağustos 2015 Saat 06:10 Tarihinde Yayınlandı
Haber 3
Değerli Ziyaretçilerimiz üye panelinde arkadaşlarım sekmesinde online olanlar eklendi. online olanlar butonundan üyelere arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. yeni eklenen tam ekran butonu ile oyunları tam ekran oynayabilirsiniz.
26 Ocak 2015 Saat 18:32 Tarihinde Yayınlandı
Puan Durumu
Kasım 2015 Dönemi İlk 10
SIRAADI SOYADIPUAN
1
özlem
168
2
Selin Yilmaz
154
3
Berivan
93
4
Sema Yaldiz
78
5
Sistem Yöneticisi
74
6
Nida
64
7
Selena Gomez
62
8
Ceren Ozcan
56
9
Orxan2002
54
10
Zelal Bakir
50
Fikir Bildir
Hata Bildir